Vespiquen Namys (VH26-021-0111)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 14.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | rautiaankimo |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/vespiquennamys.php |
| Rekisteröity | 04.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Dead Man's Chest NMH xx (VH25-006-0554) xx, 173cm, m |
ii. Dead Man's Karma xx (VH24-006-0314) xx, 169cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Zantana Namys xx (VH24-006-0108) xx, 174cm |
iei. Freak On A Leash xx (VH24-006-0014) xx, 169cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Zarall xx (VH23-006-0258) xx, 177cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Vulpix Namys (VH25-021-0056) trak, 165cm, rnkm |
ei. Pandemonium Harley (VH15-021-0200) trak, 164cm, rnkm |
eii. Soundcheck (VH14-021-0571) trak, 168cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Psychedelisch (VH13-021-0191) trak, 161cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Victreebel (VH24-021-0248) trak, 168cm, rn |
eei. Highrome (VH03-021-9684) trak, 165cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Viridian (VH23-021-0345) trak, 167cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dead Man's Chest NMH xx (VH25-006-0554) xx, 173cm, mii. Dead Man's Karma xx (VH24-006-0314) xx, 169cm, m
Emälinja
e. Vulpix Namys (VH25-021-0056) trak, 165cm, rnkmee. Namys Victreebel (VH24-021-0248) trak, 168cm, rneee. Viridian (VH23-021-0345) trak, 167cm, rn
Vespiquen Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.