Daki Namys (VH26-021-0114)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 162 cm |
| Syntynyt | 17.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/dakinamys.php |
| Rekisteröity | 04.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Bleeding 2 Death (VH24-021-0245) trak, 168cm, rn |
ii. End Of The World Namys xx (VH23-006-0112) xx, 169cm, rt |
iii. Doomsday Namys xx (VH23-006-0004) xx, 165cm, rt |
iiii. Sarcastrophe (VH21-006-0072) xx, 168cm, rtkm |
| iiie. Let Me See xx (VH18-006-0318) xx, 161cm, mrn |
iie. Roberta Sparrow Karma xx (VH23-006-0047) xx, 170cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Bleedin' 4 You SIN (VH03-090-5103) a-trak, 166cm |
iei. Star Theme's
Alfonso (VH00-021-7534) trak |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Diabolica (VH00-021-6925) trak |
iee. Adoro's Nerissa (VH00-021-3136) trak, 167cm, trn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Petronille GER (VH00-021-0731) trak |
|||
| e. Namys Douma (VH24-021-0250) trak, 160cm, rnkm |
ei. Heartache DL (VH02-021-6771) trak, 168cm, trn |
eii. Adoro's Hypnos (VH00-021-5340) trak |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Petronille GER (VH00-021-0731) trak |
eie. Castaway Frog (VH01-021-8192) trak |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Darma al Namys ox (VH24-003-0048) ox, 150cm, rnkm |
eei. Affan al Namys ox (VH23-003-0249) ox, 152cm, m |
eeii. Azhar al Sharik (VH22-003-0202) ox, 152cm, mkm |
| eeie. 'Abyad Ghamiq ox (VH18-003-0143) ox, 150cm, rtkm |
eee. Dahab al Karma ox (VH23-003-0054) ox, 149cm, rnkm |
eeei. Dahwar (VH23-003-0128) ox, 151cm |
|
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0.78%
Sukukatokerroin: 0.95
Isälinja
i. Bleeding 2 Death (VH24-021-0245) trak, 168cm, rnii. End Of The World Namys xx (VH23-006-0112) xx, 169cm, rtiii. Doomsday Namys xx (VH23-006-0004) xx, 165cm, rtiiii. Sarcastrophe (VH21-006-0072) xx, 168cm, rtkm
Emälinja
e. Namys Douma (VH24-021-0250) trak, 160cm, rnkmee. Darma al Namys ox (VH24-003-0048) ox, 150cm, rnkmeee. Dahab al Karma ox (VH23-003-0054) ox, 149cm, rnkm
Daki Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.