Alicent Namys (VH26-021-0135)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 09.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/alicentnamys.php |
| Rekisteröity | 12.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Yachats Namys (VH25-021-0074) trak, 163cm, rt |
ii. Keizer von Lavendel (VH23-021-0181) trak, 164cm, rn |
iii. Vegas (VH23-021-0139) trak, 169cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Kleeblatt (VH23-021-0121) trak, 162cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Yours Truly (VH15-006-0160) xx, 161cm, rt |
iei. Doc's Matador (VH06-006-8909) xx, 164cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. You Love Me xx (VH14-006-0330) xx, 162cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Alysanne Namys (VH25-021-0071) trak, 166cm, m |
ei. Cermithor Brr (VH24-021-0167) trak, 166cm, m |
eii. Walzenheimer (VH22-021-0048) trak, 168cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Callalily (VH23-021-0004) trak, 162cm, mkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Afrirampo Namys xx (VH24-006-0198) xx, 164cm, trn |
eei. Grand Coyote xx (VH18-006-0317) xx, 169cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Amarashi xx (VH23-006-0257) xx, 166cm, trt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Yachats Namys (VH25-021-0074) trak, 163cm, rtii. Keizer von Lavendel (VH23-021-0181) trak, 164cm, rniii. Vegas (VH23-021-0139) trak, 169cm, rt
Emälinja
e. Alysanne Namys (VH25-021-0071) trak, 166cm, mee. Afrirampo Namys xx (VH24-006-0198) xx, 164cm, trneee. Amarashi xx (VH23-006-0257) xx, 166cm, trt
Alicent Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.