Victory Namys (VH26-021-0136)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 10.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/victorynamys.php |
| Rekisteröity | 12.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Life Of A Freak NMH xx (VH25-006-0547) xx, 170cm |
ii. Freak Show NMH xx (VH24-006-0197) xx, 168cm, rn |
iii. Freak On A Leash xx (VH24-006-0014) xx, 169cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Jasmin Macy xx (VH23-006-0045) xx, 166cm, mkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Live Again Karma xx (VH25-006-0066) xx, 171cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Vulpix Namys (VH25-021-0056) trak, 165cm, rnkm |
ei. Pandemonium Harley (VH15-021-0200) trak, 164cm, rnkm |
eii. Soundcheck (VH14-021-0571) trak, 168cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Psychedelisch (VH13-021-0191) trak, 161cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Victreebel (VH24-021-0248) trak, 168cm, rn |
eei. Highrome (VH03-021-9684) trak, 165cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Viridian (VH23-021-0345) trak, 167cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Life Of A Freak NMH xx (VH25-006-0547) xx, 170cmii. Freak Show NMH xx (VH24-006-0197) xx, 168cm, rniii. Freak On A Leash xx (VH24-006-0014) xx, 169cm, rn
Emälinja
e. Vulpix Namys (VH25-021-0056) trak, 165cm, rnkmee. Namys Victreebel (VH24-021-0248) trak, 168cm, rneee. Viridian (VH23-021-0345) trak, 167cm, rn
Victory Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.