Glenfort Lleuwen Eira (VH26-024-0069)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 118 cm |
| Syntynyt | 06.03.2026, Yhdistynyt kuningaskunta, yli 8v |
| Väri | voikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/glenfort-lleuwen-eira |
| Rekisteröity | 13.04.2026 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Glenfort |
| Kasvattaja | GLEN8263, VRL-05196 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| i. Glenfort Ewyn Carnedd (VH25-024-0284) wA, 116cm, vkk |
ii. Rhediad Carnedyr (VH14-024-0293) wA, 115cm, vkk |
iii. Cadwgawn (VH13-024-0103) wA, 121cm, rtkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Penrhyl Blanche (VH14-024-0097) wA, 120cm, vkk |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Llanwenarth Lliw'r Mor (VH25-024-0026) wA, 117cm, rnvkkokm |
iei. Cwmsarah Sweet Joshua (VH22-024-0106) wA, 118cm, mvkkokm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Nantferlais Anrheg Aur (VH23-024-0025) wA, 118cm, rnkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Glenfort Dorien Hyfryd (VH25-024-0285) wA, 119cm, vkk |
ei. Maldwyn Hymer (VH18-024-0016) wA, 116cm, vkkkm |
eii. Danau Hywel (VH16-024-0066) wA, 115cm, rnvkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Machynlleth Bridie (VH17-024-0095) wA, 112cm, rtkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Moana's Gwendora (VH13-024-0001) wA, 120cm, vkk |
eei. Eiddof Tywysog (VH12-024-0165) wA, 121cm, vkk |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Eileanan (VH11-024-0018) wA, 121cm, rtpäis |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Glenfort Ewyn Carnedd (VH25-024-0284) wA, 116cm, vkkii. Rhediad Carnedyr (VH14-024-0293) wA, 115cm, vkkiii. Cadwgawn (VH13-024-0103) wA, 121cm, rtkm
Emälinja
e. Glenfort Dorien Hyfryd (VH25-024-0285) wA, 119cm, vkkee. Moana's Gwendora (VH13-024-0001) wA, 120cm, vkkeee. Eileanan (VH11-024-0018) wA, 121cm, rtpäis
Glenfort Lleuwen Eira on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.