Glowdale Gleannara (VH26-024-0087)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 118 cm |
| Syntynyt | 15.09.2025, yli 8v |
| Väri | voikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://www.cornfield-chase.com/laie/glowdale_gleannara.php |
| Rekisteröity | 12.05.2026 |
| Kotitalli | Lai'e Welsh (LAIE8808) |
| Kasvattajanimi | Glowdale |
| Kasvattaja | GLDL5792 |
| Omistajat | Faye (VRL-11299) |
| i. Pencoed Cadfael (VH25-024-0200) wA, 121cm, vkk |
ii. Falkirk Caden (VH23-024-0210) wA, 121cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Llywelyn Bethan (VH23-024-0216) wA, 120cm, vkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Brynderwyn Gwenfrewi (VH23-024-0141) wA, 115cm, vkk |
ei. Gwernesney Mhorthladdoedd (VH22-024-0046) wA, 114cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Goldenleaf's Curious Glimmerroot (VH22-024-0105) wA, 114cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pencoed Cadfael (VH25-024-0200) wA, 121cm, vkkii. Falkirk Caden (VH23-024-0210) wA, 121cm, rn
Emälinja
e. Brynderwyn Gwenfrewi (VH23-024-0141) wA, 115cm, vkkee. Goldenleaf's Curious Glimmerroot (VH22-024-0105) wA, 114cm
Glowdale Gleannara on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.