Knockturn Erebus (VH26-029-0018)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 25.01.2026. Veriprosentti: 59.375%, tarkastaja: VRL-06701. |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 18.01.2026, 4 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/rp/erebus.php |
| Rekisteröity | 18.01.2026 |
| Kotitalli | Knockturn Ponies (KNOC1981) |
| Kasvattajanimi | Knockturn |
| Kasvattaja | KNOC1981, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
KTK-III (60.000p), 25.03.2026, poniktk
EV-II (28.000p), 28.02.2026, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Knockturn Earl Grey (VH23-029-0375) rp, 146cm |
ii. Knockturn Everglow (VH17-029-0158) rp, 145cm, tprt |
iii. Greenfair Emery (VH16-029-0252) rp, 147cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tibeton's Pure Power (VH17-029-0031) rp, 142cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Elven Liliberry (VH23-029-0179) rp, 145cm |
iei. Walden Park Blackberry (VH16-029-0254) rp, 148cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Eveningvale Lilypad (VH18-029-0144) rp, 148cm, prn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Knockturn Sour Candy (VH24-029-0006) rp, 141cm |
ei. Roanoake Equilibrium (VH16-029-0053) rp, 140cm, trn |
eii. Blekegårds Eros (VH13-027-0320) nf, 140cm, trn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Dainhill Calypso (VH14-029-0394) rp, 139cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Knockturn Utopia (VH16-029-0062) rp, 142cm, prt |
eei. Penparc Golden Rock (VH14-022-0145) wB, 134cm, vkk |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Mintlaw II (VH14-029-0418) rp, 147cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Knockturn Earl Grey (VH23-029-0375) rp, 146cmii. Knockturn Everglow (VH17-029-0158) rp, 145cm, tprtiii. Greenfair Emery (VH16-029-0252) rp, 147cm, trn
Emälinja
e. Knockturn Sour Candy (VH24-029-0006) rp, 141cmee. Knockturn Utopia (VH16-029-0062) rp, 142cm, prteee. Mintlaw II (VH14-029-0418) rp, 147cm, rn
Knockturn Erebus on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.