Knockturn Sugar Plum (VH26-029-0067)
| Rotu | Ratsuponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 10.12.2025, Iso-Britannia, 4 vuotta |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://www.cornfield-chase.com/krustpils/knockturn_sugar_plum.php |
| Rekisteröity | 30.03.2026 |
| Kotitalli | Krustpils Manor (KRUS9588) |
| Kasvattajanimi | Knockturn |
| Kasvattaja | KNOC1981 |
| Omistajat | Faye (VRL-11299) |
KTK-III (63.000p), 25.04.2026, poniktk
KV-II (37.000p), 20.04.2026, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Knockturn Pirate King (VH23-029-0376) rp, 147cm |
ii. Knockturn Davy Jones (VH16-029-0031) rp, 147cm, prn |
iii. Saltcoats Purple Vein (VH13-029-0410) rp, 143cm, vkk |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Bromsgrove Aloha Passiana (VH15-029-0533) rp, 146cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Goldenbrim Crystal Avalanche (VH22-029-0212) rp, 148cm, prn |
iei. Velveteen Rabbit (VH17-029-0183) rp, 147cm, mrn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Ashbee Coconut Grove (VH17-029-0017) rp, 148cm, prt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. London Splash Puff (VH23-029-0420) rp, 144cm, vkk |
ei. Blumenfelds Londonite (VH23-029-0362) rp, 148cm, pe |
eii. Liccardo (VH22-029-0238) rp, 148cm, rnvkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Weisfeld Rosalinda (VH23-023-0074) wpb, 147cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Banzai Sweety Mint (VH23-029-0164) rp, 141cm, rn |
eei. Sweeney Todd (VH22-029-0089) rp, 144cm, rnhkko |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Carderby Peppermint (VH22-029-0249) rp, 138cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Knockturn Pirate King (VH23-029-0376) rp, 147cmii. Knockturn Davy Jones (VH16-029-0031) rp, 147cm, prniii. Saltcoats Purple Vein (VH13-029-0410) rp, 143cm, vkk
Emälinja
e. London Splash Puff (VH23-029-0420) rp, 144cm, vkkee. Banzai Sweety Mint (VH23-029-0164) rp, 141cm, rneee. Carderby Peppermint (VH22-029-0249) rp, 138cm, rt
Knockturn Sugar Plum on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.