Hemgård Caliber (VH26-031-0036)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 173 cm |
| Syntynyt | 31.01.2026, Suomi, 4 vuotta, ikääntyminen: 15pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Kamu.php |
| Rekisteröity | 06.02.2026 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | Hemgård |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
KEV-II (34.000p), 28.02.2026, KEV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. A.D. Carlow (VH25-012-0054) kwpn, 171cm, rnkm |
ii. Cambridge HMS (VH19-012-0049) kwpn, 174cm, rnkrj |
iii. Casanova NL (VH17-012-0471) kwpn, 175cm, rtkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Chiona (VH17-012-0469) kwpn, 173cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. A.D. One of a Kind (VH16-012-0408) kwpn, 167cm, rnkm |
iei. Omtrek Zwavel (VH16-012-0181) kwpn, 167cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. One More Party (VH15-012-0201) kwpn, 168cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hemgård Serafina (VH24-044-0094) holst, 168cm, tprn |
ei. Pauwau Señor Señor (VH23-044-0094) holst, 169cm, rnkm |
eii. San Remedo (VH23-044-0073) holst, 170cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Cornelia Street (VH23-044-0058) holst, 166cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Phosphorus PB (VH22-044-0077) holst, 167cm, prn |
eei. Roerich (VH21-044-0078) holst, 170cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Edelstein (VH17-044-0186) holst, 165cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. A.D. Carlow (VH25-012-0054) kwpn, 171cm, rnkmii. Cambridge HMS (VH19-012-0049) kwpn, 174cm, rnkrjiii. Casanova NL (VH17-012-0471) kwpn, 175cm, rtkrj
Emälinja
e. Hemgård Serafina (VH24-044-0094) holst, 168cm, tprnee. Phosphorus PB (VH22-044-0077) holst, 167cm, prneee. Edelstein (VH17-044-0186) holst, 165cm
Hemgård Caliber on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.