Féerie Hills (VH26-031-0054)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 171 cm |
| Syntynyt | 02.06.2024, Suomi, 4 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://helmililja.net/merveilles/feerie-hills |
| Rekisteröity | 21.02.2026 |
| Kotitalli | Haras de Merveilles (MERV8329) |
| Kasvattajanimi | Hills |
| Kasvattaja | KAST5396, VRL-08179 |
| Omistajat | Scrolls (VRL-15233) |
KTK-I (80.000p), 31.03.2026, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Rozanov Hills (VH19-031-0300) fwb, 171cm, trn |
ii. Don Rostojev (VH18-011-0244) hann, 170cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tiffany Blue (VH18-021-0169) trak, 168cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. High Hopes Hills (VH19-031-0306) fwb, 171cm, prn |
ei. Han Solo Z (VH17-272-0012) Z |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ghost Stories (VH18-021-0157) trak, 166cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rozanov Hills (VH19-031-0300) fwb, 171cm, trnii. Don Rostojev (VH18-011-0244) hann, 170cm
Emälinja
e. High Hopes Hills (VH19-031-0306) fwb, 171cm, prnee. Ghost Stories (VH18-021-0157) trak, 166cm, rn
Féerie Hills on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.