Hemgård Fiona (VH26-035-0023)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 13.01.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | punaruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Fiona.php |
| Rekisteröity | 10.02.2026 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | Hemgård |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
EV-II (32.000p), 28.02.2026, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Breezy Jaymes (VH13-035-0070) conn |
ii. Aidan Jam (VH12-035-0023) conn, 140cm, rnkm |
iii. Candle Power (VH03-035-8681) conn, 142cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Stonewood's Linnea (VH11-035-0222) conn, 143cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Breezy Belindana (VH11-035-0074) conn, 146cm |
iei. Gilderoy (VH11-035-0041) conn, 147cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Beautiful Stranger (VH06-035-6428) conn, 144cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hemgård Cáit Mór (VH24-035-0115) conn, 148cm, prn |
ei. Hemgård Glic Piocaid (VH23-035-0092) conn, 145cm, mkm |
eii. Darragh (VH21-035-0112) conn, 143cm, mkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Vintage Etiquette (VH22-035-0061) conn, 140cm, rnpäis |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Aidan Cindar (VH12-035-0204) conn, 145cm |
eei. Mercury (VH12-035-0018) conn, 147cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Dunwood Cascade (VH12-035-0006) conn, 143cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Breezy Jaymes (VH13-035-0070) connii. Aidan Jam (VH12-035-0023) conn, 140cm, rnkmiii. Candle Power (VH03-035-8681) conn, 142cm
Emälinja
e. Hemgård Cáit Mór (VH24-035-0115) conn, 148cm, prnee. Aidan Cindar (VH12-035-0204) conn, 145cmeee. Dunwood Cascade (VH12-035-0006) conn, 143cm
Hemgård Fiona on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.