Glenfort Hawthorn (VH26-035-0049)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 28.02.2026, Yhdistynyt kuningaskunta, yli 8v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/glenfort-hawthorn |
| Rekisteröity | 13.04.2026 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Glenfort |
| Kasvattaja | GLEN8263, VRL-05196 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| i. Denali Lind (VH22-035-0031) conn, 145cm, rnvkk |
ii. Rushock Sasquatch (VH18-035-0024) conn, 146cm |
iii. Scarsdale Jack Tar (VH17-035-0108) conn, 148cm, rtkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Thistlebrooks' Sassenach (VH18-035-0005) conn, 144cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Maldwyn Caetlynn (VH21-035-0004) conn, 146cm, rnvkk |
iei. Cillian Byrne (VH20-035-0002) conn, 147cm, rnvkk |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Hillbrooke Heather (VH19-035-0076) conn, 143cm, rnvkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Roselind Krust (VH25-035-0147) conn, 145cm, rnvkk |
ei. Fiosrach Caspian (VH13-035-0190) conn |
eii. Humphrey Bogart (VH11-035-0246) conn, 145cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Caraid Carleen (VH06-035-9259) conn, 144cm, rnvkkokm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Honeydale Romance (VH15-035-0058) conn, 146cm, rnvkk |
eei. Morgård Gilgalad (VH14-035-0230) conn, 145cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Réamhphósta (VH14-035-0030) conn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Denali Lind (VH22-035-0031) conn, 145cm, rnvkkii. Rushock Sasquatch (VH18-035-0024) conn, 146cmiii. Scarsdale Jack Tar (VH17-035-0108) conn, 148cm, rtkm
Emälinja
e. Roselind Krust (VH25-035-0147) conn, 145cm, rnvkkee. Honeydale Romance (VH15-035-0058) conn, 146cm, rnvkkeee. Réamhphósta (VH14-035-0030) conn
Glenfort Hawthorn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.