Salvia van Cloud (VH26-040-0032)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 25.09.2025, Iso-Britannia, 3 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://www.cornfield-chase.com/radewijk/salvia_van_cloud.php |
| Rekisteröity | 25.02.2026 |
| Kotitalli | Stoeterij Radewijk (RADE7104) |
| Kasvattajanimi | van Cloud |
| Kasvattaja | CLOU9285, VRL-11911 |
| Omistajat | Faye (VRL-11299) |
| i. Valentijn van Holmes (VH20-040-0115) fri, 167cm |
ii. Dorentos (VH11-040-0012) fri, 169cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Wolma van de Kness (VH11-040-0020) fri, 154cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Selma van Cloud (VH23-040-0057) fri, 167cm, m |
ei. Lambrecht vd Bogaert (VH23-040-0046) fri, 167cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Maijke fan Grooenje (VH22-040-0026) fri, 166cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Valentijn van Holmes (VH20-040-0115) fri, 167cmii. Dorentos (VH11-040-0012) fri, 169cm, m
Emälinja
e. Selma van Cloud (VH23-040-0057) fri, 167cm, mee. Maijke fan Grooenje (VH22-040-0026) fri, 166cm, m
Salvia van Cloud on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.