Deneb Yemn (VH26-120-0026)
| Rotu | Doninhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 154 cm |
| Syntynyt | 05.04.2026, Puola, 1.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/deneb/ |
| Rekisteröity | 06.05.2026 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Akhremenko Namys (VH24-120-0026) don, 156cm, m |
ii. Namys Vaniamin (VH23-120-0027) don, 155cm, m |
iii. Varnava Vasili (VH23-120-0009) don, 155cm, trt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Orape (VH23-120-0004) don, 157cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Ashra (VH23-120-0024) don, 159cm, rn |
iei. Fold Yarther (VH23-120-0006) don, 162cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Ashka (VH23-120-0003) don, 157cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Damdana Yemn (VH25-120-0066) don, 156cm, rt |
ei. Rapshit Yemn (VH23-120-0033) don, 157cm, rt |
eii. Vlasov (VH23-120-0018) don, 157cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Loznitsa RUS (VH22-120-0002) don, 156cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Chelly Yemn (VH24-120-0007) don, 155cm, rn |
eei. Dozestvennyje (VH24-120-0002) don, 155cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Demina Ulia (VH23-120-0020) don, 155cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Akhremenko Namys (VH24-120-0026) don, 156cm, mii. Namys Vaniamin (VH23-120-0027) don, 155cm, miii. Varnava Vasili (VH23-120-0009) don, 155cm, trt
Emälinja
e. Damdana Yemn (VH25-120-0066) don, 156cm, rtee. Chelly Yemn (VH24-120-0007) don, 155cm, rneee. Demina Ulia (VH23-120-0020) don, 155cm, rn
Deneb Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.