Quickzang BL. (VH26-121-0020)
| Rotu | Ranskanpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 20.01.2026, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | hopeanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://sites.google.com/view/blacklaken-talli/tiedot/quickzang-bl |
| Rekisteröity | 08.04.2026 |
| Kotitalli | Blacklake (BLAC8811) |
| Kasvattajanimi | BL. |
| Kasvattaja | BLAC8811 |
| Omistajat | Valo (VRL-14859) |
| i. Zilverline (VH25-031-0171) fwb, 165cm, hpm |
ii. Zilverado (VH20-012-0012) kwpn, 170cm, hprn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Ugh Fine (VH20-076-0020) bwp, 160cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Querencia (VH25-121-0067) sf, 164cm, trt |
ei. Roberge (VH24-121-0029) sf, 162cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. BAFF Beauty (VH23-121-0030) sf, 166cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Zilverline (VH25-031-0171) fwb, 165cm, hpmii. Zilverado (VH20-012-0012) kwpn, 170cm, hprn
Emälinja
e. Querencia (VH25-121-0067) sf, 164cm, trtee. BAFF Beauty (VH23-121-0030) sf, 166cm, m
Quickzang BL. on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.