Tombstone Red Sun (VH23-014-0270)
| Rotu | Quarterhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 27.09.2023, Yhdysvallat, yli 8v |
| Väri | tummanpunaruunikko |
| Painotus | lännenratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/p/birch/redsun.php |
| Rekisteröity | 25.11.2023 |
| Kotitalli | Birch Bark Ranch (BIRC3736) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | NEWA7715 |
| Omistajat | Pierre (VRL-10531) |
| i. Red Wings Way Out (VH14-014-0085) qh, 158cm |
ii. In The Bay Lightning (VH14-014-0089) qh, 159cm |
iii. City of Senators (VH14-014-0070) qh, 159cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. In The End (VH14-014-0069) qh, 155cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Another Way Out (VH14-014-0082) qh, 157cm |
iei. We Are Kings (VH15-014-0047) qh, 160cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Clone Lass Doublecross (VH14-014-0075) qh, 154cm, rnvkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Malibu Phoenix (VH14-014-0063) qh, 156cm, rt |
ei. CHR Rollingstone (VH12-014-0032) qh, 165cm, rt |
eii. Rock On Bar (VH14-014-0015) qh, 160cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. CHR Kayleigh (VH12-014-0050) qh, 153cm, rt |
eei. Ardon Showler (VH00-014-3871) qh, 151cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Red Wings Way Out (VH14-014-0085) qh, 158cmii. In The Bay Lightning (VH14-014-0089) qh, 159cmiii. City of Senators (VH14-014-0070) qh, 159cm
Emälinja
e. Malibu Phoenix (VH14-014-0063) qh, 156cm, rtee. CHR Kayleigh (VH12-014-0050) qh, 153cm, rt
Tombstone Red Sun on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.