Siegmund Namys (VH24-011-0283)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 08.09.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/siegmundnamys.php |
| Rekisteröity | 18.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Hemgård Santiago (VH24-011-0091) hann, 163cm, rn |
ii. San Andrés (VH15-011-0147) hann, 168cm, mksrt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Karnataka (VH20-011-0182) hann, 166cm, prn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lakelandite Namys (VH23-011-0265) hann, 171cm, prn |
ei. Kreuzwege (VH23-011-0028) hann, 167cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Labradorite (VH23-011-0031) hann, 170cm, trn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hemgård Santiago (VH24-011-0091) hann, 163cm, rnii. San Andrés (VH15-011-0147) hann, 168cm, mksrt
Emälinja
e. Lakelandite Namys (VH23-011-0265) hann, 171cm, prnee. Labradorite (VH23-011-0031) hann, 170cm, trn
Siegmund Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.