Damara Namys (VH24-011-0301)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 162 cm |
| Syntynyt | 09.10.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/damaranamys.php |
| Rekisteröity | 18.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Danny de Vito SWA (VH23-011-0405) hann, 166cm, rt |
ii. Don Corleone (VH01-011-6889) hann, 167cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tarnanstrich (VH02-011-0001) hann, 161cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Love Bird (VH21-011-0161) hann, 163cm, rn |
ei. The Target (VH18-011-0242) hann, 167cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Love Bites (VH16-011-0451) hann, 162cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Danny de Vito SWA (VH23-011-0405) hann, 166cm, rtii. Don Corleone (VH01-011-6889) hann, 167cm, rt
Emälinja
e. Namys Love Bird (VH21-011-0161) hann, 163cm, rnee. Love Bites (VH16-011-0451) hann, 162cm, rn
Damara Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.