Rhedyn Abraxan (VH24-024-0105)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 116 cm |
| Syntynyt | 03.07.2024, yli 8v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://www.ikitalvi.net/w/ponit/rhedynabraxan.php |
| Rekisteröity | 27.10.2024 |
| Kotitalli | Rhyawdd Welsh Stud (RWS9549) |
| Kasvattajanimi | Rhedyn |
| Kasvattaja | RHED7597, VRL-06701 |
| Omistajat | josh (VRL-00139) |
| Omistajahistoria | |
| i. Brynderwyn Ashwinder (VH23-024-0136) wA, 116cm, rn |
ii. Brynberian Hippogriff (VH23-024-0037) wA, 118cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Coanwood Blossom (VH21-024-0010) wA, 116cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Anfarwol Galaru (VH23-024-0168) wA, 116cm |
ei. Fairie's Golden Comet (VH14-024-0170) wA, 121cm, vkk |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Revel Celtic Girl (VH14-024-0160) wA, 114cm, km |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Brynderwyn Ashwinder (VH23-024-0136) wA, 116cm, rnii. Brynberian Hippogriff (VH23-024-0037) wA, 118cm
Emälinja
e. Anfarwol Galaru (VH23-024-0168) wA, 116cmee. Revel Celtic Girl (VH14-024-0160) wA, 114cm, km
Rhedyn Abraxan on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.