Na-Dene Yemn x (VH24-034-0057)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 11.09.2024, Puola, 13.3 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/dene/ |
| Rekisteröity | 20.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Taken Yemn x (VH23-034-0037) x, 158cm, trt |
ii. Zagan Yemn x (VH21-034-0065) x, 161cm, rn |
iii. Babar Rhel x (VH21-034-0037) x, 163cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Dericallite x (VH21-034-0038) x, 155cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Speedy Killer (VH21-034-0058) x, 154cm, trt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Mariachi Yemn x (VH23-034-0048) x, 155cm, m |
ei. Kikorze Yemn x (VH22-034-0008) x, 157cm, rn |
eii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Jewelclaw (VH21-034-0062) x, 152cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Nemys Yemn x (VH21-034-0068) x, 155cm, m |
eei. Pineapple Flavor (VH21-034-0063) x, 153cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tempeste (VH20-034-0004) x, 153cm, rnvkkokm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Taken Yemn x (VH23-034-0037) x, 158cm, trtii. Zagan Yemn x (VH21-034-0065) x, 161cm, rniii. Babar Rhel x (VH21-034-0037) x, 163cm, rn
Emälinja
e. Mariachi Yemn x (VH23-034-0048) x, 155cm, mee. Nemys Yemn x (VH21-034-0068) x, 155cm, meee. Tempeste (VH20-034-0004) x, 153cm, rnvkkokm
Na-Dene Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.