Miami Yemn x (VH24-034-0064)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 01.11.2024, Puola, 12.8 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/miami/ |
| Rekisteröity | 08.12.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Miskito Yemn x (VH24-034-0023) x, 159cm, rnkm |
ii. Jumanji Yemn x (VH23-034-0030) x, 158cm, rn |
iii. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Kekbela Yemn x (VH22-034-0019) x, 158cm, rn |
iiei. Baf al Sierra ox (VH21-003-0140) ox, 157cm, trn |
|
| iiee. Silent Night di Sierra (VH21-006-0168) xx, 167cm, prt |
ie. Euphoria Yemn x (VH23-034-0004) x, 159cm, rnkm |
iei. Vahar al Delm (VH22-003-0022) ox, 154cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Grotawa Yemn xx (VH21-006-0383) xx, 164cm, rnkm |
ieei. Sierra Neymar xx (VH21-006-0249) xx, 163cm, rnkm |
|
| ieee. Silent Night di Sierra (VH21-006-0168) xx, 167cm, prt |
|||
| e. Veep Yemn x (VH23-034-0011) x, 155cm, rnkm |
ei. Bednary Yemn x (VH22-034-0036) x, 156cm, rnkm |
eii. Skijar Rewa x (VH21-034-0040) x, 157cm, rn |
eiii. Radiskillion Ring (VH16-034-0033) x, 160cm |
| eiie. Adaijana Ree (VH20-034-0044) x, 152cm |
eie. Kelly Green Ion x (VH21-034-0013) x, 154cm, rnkm |
eiei. Janicsár Ion (VH18-099-0001) sha, 149cm |
|
| eiee. Deep Champagne Ion x (VH19-034-0014) x, 163cm |
ee. Runowa Yemn x (VH22-034-0005) x, 155cm, rnkm |
eei. Jaretsky Delm (VH21-023-0002) wpb, 148cm, rn |
eeii. Jacques Yemn (VH20-023-0055) wpb, 145cm, rn |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Berkanowa Yemn x (VH21-034-0042) x, 160cm, rnkm |
eeei. Gibleton LH x (VH21-090-0006) a-trak, 159cm, rn |
|
| eeee. Flipina Yemn (VH20-034-0033) x, 160cm, rnkm |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 0.92
Isälinja
i. Miskito Yemn x (VH24-034-0023) x, 159cm, rnkmii. Jumanji Yemn x (VH23-034-0030) x, 158cm, rniii. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm
Emälinja
e. Veep Yemn x (VH23-034-0011) x, 155cm, rnkmee. Runowa Yemn x (VH22-034-0005) x, 155cm, rnkmeee. Berkanowa Yemn x (VH21-034-0042) x, 160cm, rnkmeeee. Flipina Yemn (VH20-034-0033) x, 160cm, rnkmeeeee. Sharanao Ring x (VH13-034-0058) x, 160cm, rnkmeeeeee. Mindanao xx (VH12-006-0282) xx, 166cm
Miami Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.