Lagariman Namys (VH24-044-0193)
| Rotu | Holsteininhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 08.10.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/lagarimannamys.php |
| Rekisteröity | 19.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Bye Legendery Silver (VH05-044-3824) holst, 166cm, km |
ii. Bahama Celt (VH04-044-6640) holst |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Miss Papaya (VH04-044-0500) holst |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Sister Sorrow PB (VH04-044-5813) holst, 165cm, prt |
iei. Seven Seas (VH03-044-2422) holst, 170cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Shadegrown (VH03-044-1257) holst |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Flinnia Namys (VH23-044-0135) holst, 170cm, rn |
ei. Namys Aragog (VH22-044-0089) holst, 170cm, trn |
eii. Acromantula (VH18-044-0111) holst, 167cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Weber Calypso (VH21-044-0107) holst, 170cm, tprn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Floretta Ware (VH15-044-0009) holst, 169cm, rn |
eei. Jackie Star (VH05-044-6753) holst, 170cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Sweet Dreams (VH03-044-3061) holst, 167cm, km |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Bye Legendery Silver (VH05-044-3824) holst, 166cm, kmii. Bahama Celt (VH04-044-6640) holst
Emälinja
e. Flinnia Namys (VH23-044-0135) holst, 170cm, rnee. Floretta Ware (VH15-044-0009) holst, 169cm, rneee. Sweet Dreams (VH03-044-3061) holst, 167cm, km
Lagariman Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.