Snickers Namys (VH24-044-0195)
| Rotu | Holsteininhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 174 cm |
| Syntynyt | 10.10.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/snickersnamys.php |
| Rekisteröity | 19.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Snazztastic RWD (VH24-044-0059) holst, 171cm, rn |
ii. Pauwau Silversnap (VH23-044-0089) holst, 169cm |
iii. Silver Tongue (VH23-044-0077) holst, 169cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Adelsdorf Douceur (VH23-044-0081) holst, 168cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Brie RWD (VH23-044-0035) holst, 172cm, prn |
iei. Casilas (VH20-044-0089) holst, 172cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Bonsaia (VH19-044-0079) holst, 167cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lusö Pink Cupcakes (VH22-044-0084) holst, 171cm, rnkm |
ei. Clarino Cas (VH20-044-0093) holst, 170cm |
eii. Clausen (VH19-044-0074) holst, 168cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Prada (VH20-044-0009) holst, 173cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Donna Belle Ark (VH20-044-0003) holst, 173cm, mkm |
eei. Astronomy (VH19-044-0095) holst, 171cm, mkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Donauwelle (VH19-044-0106) holst, 172cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Snazztastic RWD (VH24-044-0059) holst, 171cm, rnii. Pauwau Silversnap (VH23-044-0089) holst, 169cmiii. Silver Tongue (VH23-044-0077) holst, 169cm
Emälinja
e. Lusö Pink Cupcakes (VH22-044-0084) holst, 171cm, rnkmee. Donna Belle Ark (VH20-044-0003) holst, 173cm, mkmeee. Donauwelle (VH19-044-0106) holst, 172cm, m
Snickers Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.