Enilce Yemn xx (VH25-006-0662)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 07.03.2025, Puola, 9.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/enilce/ |
| Rekisteröity | 27.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Hericairo Namys xx (VH24-006-0265) xx, 166cm, rn |
ii. Hurricane Hunter CTB xx (VH23-006-0202) xx, 166cm, trn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Shared Madness xx (VH23-006-0118) xx, 166cm |
iei. Barbarian Battle SNAK (VH15-006-0467) xx, 164cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Madness Of Two Namys xx (VH21-006-0363) xx, 168cm |
ieei. SS's Single DVD xx (VH15-006-0271) xx, 167cm |
|
| ieee. Namys Madness Everywhere xx (VH21-006-0241) xx, 168cm, rn |
|||
| e. Diplomat Yemn xx (VH24-006-0002) xx, 167cm, rn |
ei. Godzis Yemn xx (VH22-006-0076) xx, 167cm, rn |
eii. Frighton Yemn xx (VH20-006-0174) xx, 167cm, rn |
eiii. Dofeirello xx (VH15-006-0105) xx, 167cm, rn |
| eiie. Undamore xx (VH15-006-0103) xx, 166cm, trn |
eie. Normandia Yemn xx (VH21-006-0259) xx, 163cm, rn |
eiei. VV Norris xx (VH21-006-0149) xx, 168cm, rn |
|
| eiee. Pacrite Louisa xx (VH21-006-0148) xx, 160cm, rt |
ee. Huta Yemn xx (VH22-006-0150) xx, 168cm, rt |
eei. Mielec Yemn xx (VH21-006-0379) xx, 166cm, rt |
eeii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt |
| eeie. Sunday Player (VH21-006-0344) xx, 164cm, rt |
eee. Jesia Yemn xx (VH22-006-0001) xx, 170cm, rt |
eeei. Logarithmic Equation (VH20-006-0223) xx, 174cm, rt |
|
| eeee. Willful (VH21-006-0348) xx, 166cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hericairo Namys xx (VH24-006-0265) xx, 166cm, rnii. Hurricane Hunter CTB xx (VH23-006-0202) xx, 166cm, trn
Emälinja
e. Diplomat Yemn xx (VH24-006-0002) xx, 167cm, rnee. Huta Yemn xx (VH22-006-0150) xx, 168cm, rteee. Jesia Yemn xx (VH22-006-0001) xx, 170cm, rteeee. Willful (VH21-006-0348) xx, 166cm, rn
Enilce Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.