Pauwau Maleficent (VH25-011-0292)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 171 cm |
| Syntynyt | 02.02.2025, Saksa, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://kanelipulla.net/hann/h/maleficent.php |
| Rekisteröity | 17.05.2025 |
| Kotitalli | Pauwau Showjumpers (PAUW3194) |
| Kasvattajanimi | Pauwau |
| Kasvattaja | PAUW3194, VRL-12557 |
| Omistajat | Nerita (VRL-12557) |
EV-I (33.000p), 31.05.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Drurybridge Maurice (VH24-011-0143) hann, 170cm, rt |
ii. Evenstar Malachite (VH23-011-0123) hann, 172cm, rn |
iii. Metal And Mettle (VH15-011-0010) hann, 170cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Arveldis (VH14-011-0610) hann, 171cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Silbers Chalice (VH23-011-0345) hann, 163cm, rt |
iei. Cola (VH17-011-0216) hann, 164cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Nastasi's Ninifee (VH12-011-0420) hann, 168cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Pauwau Devilchild (VH21-011-0369) hann, 169cm |
ei. Brokeback Djinn (VH19-011-0134) hann, 167cm, m |
eii. Dead Head Fred (VH16-011-0387) hann, 167cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Debonaire (VH16-011-0010) hann, 161cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pauwau Graveyard Groove (VH21-011-0202) hann, 171cm |
eei. Ghost Opera (VH19-011-0095) hann, 176cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Khiara Karisma (VH21-011-0111) hann, 165cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Drurybridge Maurice (VH24-011-0143) hann, 170cm, rtii. Evenstar Malachite (VH23-011-0123) hann, 172cm, rniii. Metal And Mettle (VH15-011-0010) hann, 170cm, rt
Emälinja
e. Pauwau Devilchild (VH21-011-0369) hann, 169cmee. Pauwau Graveyard Groove (VH21-011-0202) hann, 171cmeee. Khiara Karisma (VH21-011-0111) hann, 165cm
Pauwau Maleficent on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.