Teergrube Namys (VH25-011-0424)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 02.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/teergrubenamys.php |
| Rekisteröity | 26.08.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Rowandell Teebone (VH20-011-0288) hann, 168cm |
ii. Tensnake At (VH15-011-0211) hann, 170cm |
iii. Triggerfinger (VH15-011-0187) hann, 172cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Nadeshda (VH15-011-0191) hann, 168cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rowandell Valerie (VH18-011-0123) hann, 165cm, prn |
iei. Verlot (VH17-011-0330) hann, 169cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Rewenia (VH17-011-0228) hann, 162cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Damara Namys (VH24-011-0301) hann, 162cm, rn |
ei. Danny de Vito SWA (VH23-011-0405) hann, 166cm, rt |
eii. Don Corleone (VH01-011-6889) hann, 167cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tarnanstrich (VH02-011-0001) hann, 161cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Love Bird (VH21-011-0161) hann, 163cm, rn |
eei. The Target (VH18-011-0242) hann, 167cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Love Bites (VH16-011-0451) hann, 162cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rowandell Teebone (VH20-011-0288) hann, 168cmii. Tensnake At (VH15-011-0211) hann, 170cmiii. Triggerfinger (VH15-011-0187) hann, 172cm
Emälinja
e. Damara Namys (VH24-011-0301) hann, 162cm, rnee. Namys Love Bird (VH21-011-0161) hann, 163cm, rneee. Love Bites (VH16-011-0451) hann, 162cm, rn
Teergrube Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.