Sierra Ravenna (VH25-011-0566)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 07.11.2025, Italia, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://rohkea.net/Sierraus/sierraravenna |
| Rekisteröity | 23.12.2025 |
| Kotitalli | Scuderia Sierra (CIEL3278) |
| Kasvattajanimi | Sierra |
| Kasvattaja | CIEL3278 |
| Omistajat | Nikki (VRL-14085) |
| i. Wareham Stravinsky (VH25-011-0347) hann, 168cm, rnkm |
ii. Chaumont Sibelius (VH15-011-0265) hann, 165cm, km |
iii. Siberian Code (VH11-011-0305) hann, 164cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tempesta SWA (VH02-011-9081) hann, 169cm, rn |
iei. Don Corleone (VH01-011-6889) hann, 167cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tigerland (VH01-011-6902) hann, 172cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Sierra Syracuse (VH24-011-0113) hann, 171cm, tprn |
ei. Sinister Oak (VH22-011-0168) hann, 175cm |
eii. Sin (VH15-011-0082) hann, 180cm, mrn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Requiem (VH13-011-0271) hann, 167cm, trn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Florentia Scar (VH23-011-0244) hann, 166cm, rn |
eei. Fiorano (VH21-011-0253) hann, 167cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Kalimera (VH21-011-0255) hann, 168cm, rtkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wareham Stravinsky (VH25-011-0347) hann, 168cm, rnkmii. Chaumont Sibelius (VH15-011-0265) hann, 165cm, kmiii. Siberian Code (VH11-011-0305) hann, 164cm, m
Emälinja
e. Sierra Syracuse (VH24-011-0113) hann, 171cm, tprnee. Florentia Scar (VH23-011-0244) hann, 166cm, rneee. Kalimera (VH21-011-0255) hann, 168cm, rtkm
Sierra Ravenna on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.