Zundress Yemn (VH25-038-0039)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 18.05.2025, Puola, 7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/zunde/ |
| Rekisteröity | 11.08.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Hoding Yemn (VH24-038-0037) lv, 157cm, rn |
ii. Arcade Yemn (VH23-038-0032) lv, 154cm, rn |
iii. Friendly Fellow MacLily (VH21-038-0162) lv |
iiii. Radical Exclusive (VH20-038-0040) lv, 155cm, prn |
| iiie. Charming Indeed RC (VH19-038-0008) lv, 150cm, prn |
iie. Famas Yemn (VH22-038-0067) lv, 158cm, rn |
iiei. K. Jarret Jack (VH22-038-0031) lv, 160cm, rn |
|
| iiee. Radical Desertic (VH21-038-0166) lv, 157cm, rn |
ie. Parachina Yemn (VH23-038-0015) lv, 160cm, rn |
iei. Sodomie Yemn (VH22-038-0025) lv, 159cm, rn |
ieii. Fire's Impasse (VH06-038-3951) lv, 158cm |
| ieie. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rn |
iee. Spring Flame MacLily (VH22-038-0029) lv, 162cm, tprn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Napassia Yemn (VH24-038-0007) lv, 157cm, rn |
ei. Radical Excalibur (VH23-038-0052) lv, 156cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Pretty Psycho RC (VH19-045-0034) lv, 152cm, trn |
eiei. Psychédelic Rus (VH18-098-0002) ransk, 159cm, rt |
|
| eiee. Pretty Sweet RC (VH16-045-0052) lv, 155cm, trn |
ee. Jamelias Yemn (VH22-038-0048) lv, 160cm, rn |
eei. K. Jarret Jack (VH22-038-0031) lv, 160cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rn |
eeei. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rn |
|
| eeee. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 5.35%
Sukukatokerroin: 0.84
Isälinja
i. Hoding Yemn (VH24-038-0037) lv, 157cm, rnii. Arcade Yemn (VH23-038-0032) lv, 154cm, rniii. Friendly Fellow MacLily (VH21-038-0162) lviiii. Radical Exclusive (VH20-038-0040) lv, 155cm, prniiiii. Foxpress Snilli (VH16-038-0029) lv, 166cm, rt
Emälinja
e. Napassia Yemn (VH24-038-0007) lv, 157cm, rnee. Jamelias Yemn (VH22-038-0048) lv, 160cm, rneee. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rneeee. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rneeeee. Ukretti Yemn (VH14-038-0037) lv, 158cm, rneeeeee. Lingerine (VH12-038-0037) lv, 160cm, rt
Zundress Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.