Namys Erathaol (VH25-253-0059)
| Rotu | Sim-Game Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 01.01.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namyserathaol.php |
| Rekisteröity | 26.03.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Eufeomohr (VH15-031-0245) fwb, 172cm |
ii. Supremé Mint (VH14-031-0127) fwb, 177cm, rn |
iii. Cayman (VH14-031-0118) fwb, 178cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Miura (VH14-031-0117) fwb, 169cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Estetica (VH11-153-0004) meckl, 165cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Esplanada (VH06-099-7502) meckl, 164cm, prn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Bienvenida Namys (VH22-033-0077) pre, 160cm, rn |
ei. Ignacio Delm (VH18-033-0075) pre, 160cm, tprn |
eii. Infante (VH17-033-0006) pre |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Amor (VH17-033-0007) pre |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Brígida (VH18-033-0077) pre, 157cm, rnvkk |
eei. Cepheus (VH16-033-0029) pre, 162cm, cre |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Brunilda II (VH18-033-0072) pre, 154cm, mkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Eufeomohr (VH15-031-0245) fwb, 172cmii. Supremé Mint (VH14-031-0127) fwb, 177cm, rniii. Cayman (VH14-031-0118) fwb, 178cm, rn
Emälinja
e. Bienvenida Namys (VH22-033-0077) pre, 160cm, rnee. Namys Brígida (VH18-033-0077) pre, 157cm, rnvkkeee. Brunilda II (VH18-033-0072) pre, 154cm, mkm
Namys Erathaol on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.