Demia al Namys ox (VH26-003-0126)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 12.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/demiaalnamysox.php |
| Rekisteröity | 07.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Dhaki al Karma ox (VH25-003-0158) ox, 152cm, prt |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Dajani al Namys ox (VH24-003-0141) ox, 154cm, rnkm |
ei. Zimbabwe al Karma ox (VH23-003-0049) ox, 151cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Daniyah al Namys ox (VH23-003-0252) ox, 154cm, prt |
eei. Dalil Ibn Haraz (VH22-003-0025) ox, 156cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Djamila al Khamees (VH14-003-0353) ox, 148cm, prt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dhaki al Karma ox (VH25-003-0158) ox, 152cm, prt
Emälinja
e. Dajani al Namys ox (VH24-003-0141) ox, 154cm, rnkmee. Daniyah al Namys ox (VH23-003-0252) ox, 154cm, prteee. Djamila al Khamees (VH14-003-0353) ox, 148cm, prt
Demia al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.