Waddaah al Namys ox (VH26-003-0140)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 16.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/waddaahalnamysox.php |
| Rekisteröity | 08.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Wajdi al Namys ox (VH24-003-0118) ox, 156cm, prn |
ii. Khalid al Karma ox (VH23-003-0050) ox, 154cm, vrn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rabdaa al Namys ox (VH23-003-0206) ox, 156cm, rt |
iei. Fryzat ox (VH23-003-0060) ox, 154cm, prt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Ramlah ox (VH23-003-0062) ox, 153cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Fikriyya al Namys ox (VH24-003-0142) ox, 156cm, mkm |
ei. Zimbabwe al Karma ox (VH23-003-0049) ox, 151cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Fidda al Namys ox (VH23-003-0199) ox, 158cm, m |
eei. Atallah Aziz ox (VH23-003-0072) ox, 157cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Fadila Fairuz ox (VH23-003-0071) ox, 154cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wajdi al Namys ox (VH24-003-0118) ox, 156cm, prnii. Khalid al Karma ox (VH23-003-0050) ox, 154cm, vrn
Emälinja
e. Fikriyya al Namys ox (VH24-003-0142) ox, 156cm, mkmee. Fidda al Namys ox (VH23-003-0199) ox, 158cm, meee. Fadila Fairuz ox (VH23-003-0071) ox, 154cm, m
Waddaah al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.