Fahema al Namys ox (VH26-003-0222)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 18.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/fahemaalnamysox.php |
| Rekisteröity | 15.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Zainuddeen al Namys ox (VH24-003-0163) ox, 153cm, rnkm |
ii. Zimbabwe al Karma ox (VH23-003-0049) ox, 151cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Meisa al Karma ox (VH24-003-0013) ox, 153cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Fira al Namys ox (VH24-003-0115) ox, 156cm, m |
ei. Jihaad al Namys ox (VH23-003-0205) ox, 150cm, rt |
eii. Jedidiah ox (VH23-003-0066) ox, 152cm, rnkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Jawahir II ox (VH23-003-0068) ox, 145cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Fidda al Namys ox (VH23-003-0199) ox, 158cm, m |
eei. Atallah Aziz ox (VH23-003-0072) ox, 157cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Fadila Fairuz ox (VH23-003-0071) ox, 154cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Zainuddeen al Namys ox (VH24-003-0163) ox, 153cm, rnkmii. Zimbabwe al Karma ox (VH23-003-0049) ox, 151cm, rnkm
Emälinja
e. Fira al Namys ox (VH24-003-0115) ox, 156cm, mee. Fidda al Namys ox (VH23-003-0199) ox, 158cm, meee. Fadila Fairuz ox (VH23-003-0071) ox, 154cm, m
Fahema al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.