Outsider Namys xx (VH26-006-0010)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 13.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/outsidernamysxx.php |
| Rekisteröity | 18.01.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Lenarty Yemn xx (VH21-006-0382) xx, 172cm, rt |
ii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Swiftflash xx (VH21-006-0345) xx, 164cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Inside Out NMH xx (VH25-006-0539) xx, 162cm, rn |
ei. Walk On Water xx (VH25-006-0423) xx, 170cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Upside-down xx (VH24-006-0311) xx, 156cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Lenarty Yemn xx (VH21-006-0382) xx, 172cm, rtii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt
Emälinja
e. Inside Out NMH xx (VH25-006-0539) xx, 162cm, rnee. Upside-down xx (VH24-006-0311) xx, 156cm, rt
Outsider Namys xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.