Living In A Bubble NMH (VH26-019-0046)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 26.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/livinginabubblenmh.php |
| Rekisteröity | 11.04.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Prima Uomo Glow (VH25-019-0135) twh, 156cm, rn |
ii. Sannazaro Glow (VH20-019-0079) twh, 156cm, rn |
iii. No Action (VH20-019-0068) twh, 158cm, rnkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Savaronola (VH20-019-0032) twh, 154cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Primadonna Glow (VH22-019-0005) twh, 157cm, m |
iei. Behind The Scenes (VH20-019-0066) twh, 163cm, vm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. So Called High Class (VH20-019-0073) twh, 156cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Da Ba Dee Glow (VH25-019-0136) twh, 158cm |
ei. Turning In Grave Glow (VH22-019-0004) twh, 161cm |
eii. Stairway To Grave (VH20-019-0065) twh, 160cm, acha |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Buttercup (VH17-019-0024) twh, 163cm, vrt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bam Bam Bidam Glow (VH24-019-0072) twh, 157cm, mkrj |
eei. Bam Bam Bailey (VH21-019-0072) twh, 156cm, mkrj |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Wonderful Years (VH22-019-0049) twh, 150cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Prima Uomo Glow (VH25-019-0135) twh, 156cm, rnii. Sannazaro Glow (VH20-019-0079) twh, 156cm, rniii. No Action (VH20-019-0068) twh, 158cm, rnkrj
Emälinja
e. Da Ba Dee Glow (VH25-019-0136) twh, 158cmee. Bam Bam Bidam Glow (VH24-019-0072) twh, 157cm, mkrjeee. Wonderful Years (VH22-019-0049) twh, 150cm, rt
Living In A Bubble NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.