Caleuche Namys (VH26-021-0134)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 08.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/caleuchenamys.php |
| Rekisteröity | 12.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Maegor Namys (VH25-021-0072) trak, 167cm, m |
ii. Cermithor Brr (VH24-021-0167) trak, 166cm, m |
iii. Walzenheimer (VH22-021-0048) trak, 168cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Callalily (VH23-021-0004) trak, 162cm, mkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Midnight Addiction xx (VH21-006-0360) xx, 164cm, m |
iei. Green No Peace xx (VH16-006-0087) xx, 159cm, prt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Midnight Fairy xx (VH18-006-0320) xx, 170cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Chilota Namys (VH25-021-0182) trak, 163cm, rnkm |
ei. Jägerbull Delm (VH20-021-0054) trak, 161cm, rn |
eii. Jägerbomb (VH19-021-0057) trak, 170cm, mrn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Islington (VH16-021-0228) trak, 157cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Chimäre Namys (VH25-021-0069) trak, 164cm, rnkm |
eei. Rowena's Gobbledygook (VH23-021-0364) trak, 168cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Cutesy-Poo (VH23-021-0366) trak, 163cm, rnkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Maegor Namys (VH25-021-0072) trak, 167cm, mii. Cermithor Brr (VH24-021-0167) trak, 166cm, miii. Walzenheimer (VH22-021-0048) trak, 168cm, m
Emälinja
e. Chilota Namys (VH25-021-0182) trak, 163cm, rnkmee. Chimäre Namys (VH25-021-0069) trak, 164cm, rnkmeee. Cutesy-Poo (VH23-021-0366) trak, 163cm, rnkm
Caleuche Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.