Himalayan Hazel Namys (VH26-063-0005)
| Rotu | Dartmoorinponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 120 cm |
| Syntynyt | 20.03.2025, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/himalayanhazelnamys.php |
| Rekisteröity | 31.01.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Hazelmoor Doe (VH21-063-0031) dartm, 119cm, m |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Quay (VH21-063-0007) dartm, 122cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Raccoonfaced Doe (VH23-063-0041) dartm, 120cm, rn |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Dandeliondragon (VH21-063-0015) dartm, 117cm, rnkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hazelmoor Doe (VH21-063-0031) dartm, 119cm, m
Emälinja
e. Raccoonfaced Doe (VH23-063-0041) dartm, 120cm, rnee. Dandeliondragon (VH21-063-0015) dartm, 117cm, rnkm
Himalayan Hazel Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.